Tkaniny pro venkovní polštáře

Nyní je ideální čas připravit naše balkóny, verandy, venkovní posezení, zimní zahrady na začátek letní sezóny. Tyto prostory jsou ideálním místem na strávení času venku ať už sami nebo s přáteli. Život venku je příjemnější s měkkými polstrovanými sedáky, polštáři, které podporuji relaxaci a odpočinek. Bohužel, polštáře pro venkovní posezení jsou často drahé a jsou omezeny barvou a vzory. Použijte svoji kreativitu a vytvořte si vlastní zábavnější, měkké a barevné sezení a užijte venkovní lenošení.

Vhodný levný materiál na výrobu je bavlněné plátno. Tento přírodní materiál, který se vyrábí v široké škále barev a vzorů. Snadno se barví a dá se na něho malovat což umožňuje vytvářet vlastní návrhy.

Teflon je materiál, který je odolný vůči vyblednutí ze sluníčka a lépe odolává ušpinění. Po rozlití tekutiny díky teflonové úpravě voda vytvoří kuličky a nevsákne do látky.

Polyester jako materiál vydrží déle než bavlna, je odolný vůči vyblednutí, méně se krčí, ale není tak příjemná na dotek jako přírodní materiál.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *