Dekorační látky v bytovém interiéru

Závěs v bytě je velmi důležitý detail v místnosti, ať je to cokoliv ložnice, kuchyně nebo obývací pokoj. Vytváří v pokoji teplou a příjemnou atmosféru, a na druhé straně také zajímavou dekoraci. Z tohoto důvodu je důležité zvolit závěsy, které se Vám líbí. Zkombinujte si jednobarevný závěs s barevnými doplňky jako je květovaný polštářek, ubrus, prostírání, povlečení. Vdechněte nový život a energii do vašeho domova a vytvořte unikátní pokoj, který odráží skutečně Vaší osobnost. Látky v různých kombinacích a trocha fantazie nabízí obrovský tvůrčí potenciál.

Nápady na zajímavě kombinace.

Zelená barva – Navozuje pocit klidu a míru, a zároveň vytváří přirozenou energii. Zelená má také uklidňující účinek, což je dobrá volba pro ložnice, zatímco tmavé zelená je výborná barva pro studium a domácí kanceláře. Harmonizuje také s přírodními materiály, jako je dřevo, keramika a cihly.

zelená kombinace na závěs a polštářek

Modrá barva – Barva moře a nebe. Má relaxační a uklidňující účinek. Je to populární barva pro kuchyně a koupelny. Vypadá skvěle v kombinaci s krémovou nebo bílou barvou,kde vytváří svěží vzhled.

Kombinace dekoračních látek

Vínová barva – Je to barva, která může vytvořit atmosféru bohatství a moci. Použijte ji k vytvoření útulné intimní atmosféry například v jídelně. Pro méně intenzivní pocit je dobrá kombinace s bílou.

Vínové látky

Barvy mohou mít velmi silný vliv na to, jak se cítíme. Barva může změnit způsob, jakým pokoj vypadá, nebo vytvořit určitou náladu. Za účelem dosažení požadovaného vzhledu, je třeba věnovat velkou pozornost odstínu barev, které vyberete.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *